Katedra Muzyki Wydział Sztuki

26-01-2021

1 lutego 2021 r. (poniedziałek) w godz. 15.00-16.00 w sali 33 odbędzie się nabór na warsztaty „Śpiewograjka” realizowane w ramach modułu podnoszenia kompetencji zawodowych

Celem projektu jest przygotowanie studentów w zakresie tworzenia autorskich utworów dla dzieci w wieku 5-6 lat na użytek pracy z dziećmi w przedszkolu. Efektem końcowym warsztatów będzie stworzenie pomocy dydaktycznej dla nauczycieli i wychowawców w formie CD, wraz z załączoną książeczką zawierającą teksty, nuty i animacje ruchowe do piosenek.
Program warsztatów:
1.    Warsztat z tworzenia tekstu do piosenki – 20h
2.    Warsztaty z zakresu kompozycji – 30h
3.    Warsztaty z zakresu aranżacji piosenki – 30h
4.    Warsztaty z zakresu animacji ruchowej – 30h

Liczba uczestników: 8-10. Akces mogą zgłaszać studenci 4 ostatnich semestrów studiów I i II st. (za zgodą opiekuna merytorycznego i Działu Funduszy Europejskich, w porozumieniu z trenerami warsztatów, liczba uczestników może zostać zwiększona).
Termin realizacji: 30 września 2021 r.
Szczegółowe informacje dostępne w Regulaminie projektu NOWE PERSPEKTYWY rozwoju Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach w zakresie wsparcia studentów Wydziału Pedagogicznego i Artystycznego

Moderator strony:
E-mail:damian.szabra@ujk.edu.pl

Dziekanat

Kilka słów o UJK

Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach jest jednym z 16 uniwersytetów państwowych w Polsce, jedynym w województwie świętokrzyskim.

Oferuje kształcenie na poziomie studiów licencjackich, magisterskich, doktoranckich i podyplomowych.